تدریس دوره های آموزشی HSE

9 / 10
از 297 کاربر

 

 

به چه دليل بايد كاركنان خود را در خصوص اصول ايمني و بهداشت آموزش دهيم

 

 

همه بايد بدانيم آگاهي از قوانين ايمني و بهداشت يك نياز و الزام است.

 

نیروي کارهرکشور،بویژه درکشورهاي درحال توسعه،بخشی پراهمیت از سرمايه هاي گرانقدر هر سازمان محسوب شده وازپایه هاي توسعه اقتصادي و اجتماعی ميباشد. ازاینرو،حفاظت ازتندرستی"نیروي کار"و"بهسازي محیط کار"ازاهمیت شایان توجه  برخورداراست . بیگمان،اقتصادي شکوفابدون داشتن نیروي کارسالم وتندرست امکانپذیرنخواهدبود. صنعتی شدن فزاینده، موجب شد نیروي کار درمعرض عوامل مخاطره آميزبسیاري قرارگیرد.  حوادث و بيماري هاي ناشي از كار  نتيجه   بي توجهي به توانايي هاي انسان و نيازمندي هاي شغلي و محيطي مي باشد، به منظور حفظ سلامت نيروي انساني و ايجاد محيط كار ايمن ضروري است  به سطح  سلامت جسمي ، رواني و اجتماعي كارگران توجه كافي داشته باشيم.

  اين مهم بدون برنامه ريزي امكان پذير نيست و سازماني در اينخصوص موفق است كه براي كاركنان خود برنامه هاي آموزشي داشته باشد .

 

 

 

 

 تدریس دوره های آموزشی HSE

از آنجاييكه كاركنان (كارگران،‌كارمندان ، متخصصين و .. ) بيش از يك سوم زندگي كاري خود را در محيط كار ميگذرانند و در اين زمان با انواع خطرات شغلي روبه رو هستند. همه روزه در مشاغل مختلف شاهد حوادث و بيماريهاي شغلي بسياري هستيم و بررسي آنها نشان ميدهد كه در اغلب موارد عامل اصلي ايجاد آنها يك رفتار غير ايمن است لذا در صورتيكه آموزشهاي ايمني به صورت صحيح و اثربخش اجرا شود هم باعت كاهش حوادث ميگردد و زمان هاي از دست رفته كاري كاهش ميابد.

لذا فراگیری آموزشهای عمومی و تخصصی در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست بمنظور ارتقاء بهره‌وری شاغل نه تنها یک انتخاب بوده بلکه بعنوان یک ضرورت و الزام انکار ناپذیر در جهت حفظ و صیانت نیروی کار کشور محسوب میشود. شرکت ایمن آویژه پارس بعنوان یک بخش خصوصی فعال و ارائه دهندة خدمات فنی و مهندسی و با بهره‌مندی از منابع و امکانات و توانمندیهای کارشناسان ونخبگان HSE کشور  قادر می‌باشد که نقش مؤثری را در حفظ و اعتلای سرمایه‌های انسانی ومالی کشور ایفا نماید. 

در همین زمینه شرکت ایمن آویژه پارس اقدام به تهیه مجموعه تقویم آموزشی نموده که کلیة سازمانها، موسسات و بخشهای صنعتی، معدنی، کشاورزی و خدمات می­توانند با توجه به مشخصات دوره‌های آموزشی مندرج در تقویم، افراد واجدالشرائط خود را طی یک درخواست رسمی با ذکر عنوان دوره به این شرکت ارسال نمایند.

 

 برخي از دوره هاي پركاربرد در كارگاهها و سازمانها كه توسط اين شركت برگزار مي گردد بشرح زير مي باشد : 

 
رديف  نام دوره هاي آموزشي                                                                                                                    مدت دوره
1 آموزش ايمني و بهداشت عمومي 8 ساعت
2 آموزش ايمني و بهداشت عمومي ويژه كارگران پيمانكار                         8 ساعت
3 آموزش ايمني تجهيزات و ماشين آلات 8 ساعت
4 آموزش ايمني جوشكاري و برشكاري 8 ساعت
5 آموزش ايمني سنگ فرز 8 ساعت
6 شناسايي خطر و ارزيابي ريسك 8 ساعت
7 دوره آموزشي استاندارد مديريت ايمني و بهداشت شغلي OHSAS 18001 24 ساعت
8 ايمني عمليات ساختماني 8 ساعت
9 ايمني برق 8 ساعت
10 ايمني ليفتراك 8 ساعت
11 ايمني انبار 8 ساعت
12 ايمني كار با جرثقيل 8 ساعت
13 ايمني مخازن تحت فشار 8 ساعت
14 بهداشت حرفه اي 8 ساعت
15 عوامل زيان آور فيزيكي محيط كار 8 ساعت
16 عوامل زيان آور شيميايي محيط كار 8 ساعت
17 ارگونومي صنعتي 8 ساعت
18 ارگونومي اداري 8 ساعت
19 ارزيابي ارگونومي 8 ساعت
20 مديريت بحران و اكنش در شرايط اضطراري 8 ساعت
21 لوازم حفاظت فردي PPE 8 ساعت
22 آموزش تربيت مسئول ايمني كارگاه 40 ساعت
     

  جهت درخواست تدریس اینجا کلیک فرمائید

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :